Pagrindinis Renginiai Librarium Dvaro knygų klubas: M. Kundera

Dvaro knygų klubas: M. Kundera

A. Kunderos knygos „Lėtumas“ ir „Tapatumas“ viršelis

Pirmajame knygų klubo susitikime aptarsime du trumpus Milano Kunderos romanus „Lėtumas“ ir „Tapatumas“, parašytus prancūzų kalba antroje dešimtojo dešimtmečio pusėje. Tai dvi lėtos ir jaudinančios istorijos-pasakėčios apie laiką ir gyvenimo tempą, apie meilę ir išsiskyrimą, pasitikėjimą ir saviapgaulę.

Milanas Kundera yra čekų ir prancūzų prozininkas, vertėjas, poetas ir dramaturgas. Gimęs Brno mieste, Čekoslovakijoje, 1975 metais emigravo į Prancūziją. Rašė čekų ir prancūzų kalbomis. Visi jo darbai yra nesenstantys intelektualios prozos bestseleriai.

Susitikime aptarsime kūrinius, kalbėsime apie šiuolaikinės literatūros tendencijas ir vyraujančias joje temas. Knygų klubo susitikime gali dalyvauti visi knygą perskaitę literatūros mėgėjai. Dalinsimės įspūdžiais ir mintimis, semsimės įkvėpimo ir kartu išrinksime kitą diskusijų knygą.

Susitikimą veda teatrologė, knygų mylėtoja, edukacinio projekto „Кульtūra Lectorium“ įkūrėja, Vilniaus senojo teatro darbuotoja Anastasija Archipova.

Knygą galima perskaityti internete: https://libcat.ru/knigi/proza/sovremennaya-proza/108283-milan-kundera-nespeshnost-podlinnost.html

Renginio kalba: rusų.
Trukmė: 2 – 2,5 val.

Registracija: renginiai@markuciudvaras.lt.