Pagrindinis Renginiai Senojo dvaro tradicijos Edukacija „Senojo dvaro tradicijos: XIX amžiaus stalo žaidimai“

Edukacija „Senojo dvaro tradicijos: XIX amžiaus stalo žaidimai“

dvi senų stalo žaidimų lentos

Ilgas žiemos vakaras… Svetainė ryškiai apšviesta… Dvaro šeimininkai ir jų svečiai sėdasi prie stalo: jų laukia ypatinga pramoga...

Kiekvienas, bent kartą žaidęs stalo žaidimus - nuo loto iki Monopolio - gerai žino, kokį azartą jie sukelia, kokių rimtų aistrų kyla, net jei statoma vos kelių mažų monetų ar saldainių krūvelė. Per šimtmečius nepraradę aktualumo, stalo žaidimai ir šiandien populiarumu nenusileidžia skaitmeninėms technologijoms, o jų įvairovė tik didėja.

XIX amžiuje mums šiandien gerai pažįstamų žaidimų pirmtakai buvo ne tik galimybė smagiai praleisti laisvalaikį šeimos rate ar proga pabendraut su draugais. Jie tarnavo ir kaip mokymosi įrankis, leidęs ugdyti strateginį mąstymą, lavinti atmintį arba netgi susipažinti su stulbinančiais faktais apie egzotiškus kraštus bei skirtingas kultūras.

Kviečiame jus panirti į senojo dvaro atmosferą ir atrasti šią neatsiejamą įprasto XIX a. laisvalaikio dalį. Kartu su XIX a. tyrinėtojais aplankysime Prancūziją, Angliją, Kiniją, Indiją ir kitas šalis, sužinosime apie to meto įpročius, ir, aišku, laimėsime išskirtines dovanas!

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis.

REGISTRUOJANTIS, PRAŠOME NURODYTI GRUPĘ (LIETUVIŲ ARBA RUSŲ KALBA).

Renginio bilietas– 5,00 €.

Vietų skaičius ribotas.
Būtina registracija: renginiai@markuciudvaras.lt.

Renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas(-a) renginio nuotraukose. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai.