Pagrindinis Renginiai Flora ir fauna Daniela Silvestri floristinių koliažų parodos „Suteikti gėlėms naują gyvenimą“ atidarymas

Daniela Silvestri floristinių koliažų parodos „Suteikti gėlėms naują gyvenimą“ atidarymas

iš kairės koliažas - gėlės tamisame fone, iš dešinės šviesiomis raidėmis tamsiame fone pavadinimas

Daniela Silvestri – italė, nuo 2020 m. sausio mėnesio gyvenanti ir dirbanti Vilniuje. Nuo vaikystės mėgo piešti, o užaugusi pradėjo tapyti ir kurti išskirtinius papuošalus iš dervos ir aliuminio. Danielos darbai buvo eksponuojami keliose parodose Italijoje. Vilniuje jos florisitiniai koliažai buvo eksponuojami dviejose viešosiose bibliotekose ir amatų mugėje.

D. Silvestri apie parodą: „Man gyvenimas Vilniuje panašus į gyvenimą milžiniškame sode. Prieš keletą metų po kelių vėjuotų dienų vaikštinėdama po Lukiškių aikštę, radau ant žemės puikių hortenzijų šakelių, jas paėmiau ir parsivežiau namo, kad išsaugočiau. Norėdama jas išsaugoti, nusprendžiau juos išdžiovinti. Tada radau begonijų Trakuose ir kitų smulkių gražių gėlių miesto centre. Laikui bėgant nusprendžiau iš jų padaryti mažus koliažus ir štai jie prieš jus. Šiems darbams buvo panaudotos tik savaime nuo augalų nukritusios gėlės – laikau tai gamtos dovana“.

Nemokamas renginys.
Laisvas įėjimas.